خدمات چاپ سررسید با قیمت مناسب | چاپ انواع سر رسید اختصاصی ارزان

فهرست مطالب

‌سررسید یا سالنامه نوعی دفتر یادداشت تاریخ دار است که معمولا صفحات آن 365 روز یک سال را پوشش می‌دهد. بسیاری از کسب و کارها اقدام به چاپ سررسید می‌کنند تا در تمام روزهای سال، خودشان را به مخاطبان یادآوری کنند. تصور کنید که شما به مخاطبان خاص و مشتریان مخصوصتان یک سررسید هدیه می‌دهید. هر صفحه از این سررسید دارای یک جمله مرتبط با کسب‌وکار شماست و تمام مدت تایم کاری مشتری شما، لوگویتان را خواهد دید و از سررسید شما استفاده خواهد کرد. آیا ارزشش را ندارد که به مشتریان خاص خود این هدیه ارزنده را تقدیم کنید؟

سررسید چیست؟

سررسید یا سالنامه، یک نوع دفتر یادداشت تاریخ دار است. این دفتر، معمولا محتوایی مربوط به کسب و کار در هر صفحه دارد و رویدادهای مهم و تاریخی گذشته و حال را کنار هر صفحه نوشته است. سررسید‌ها انواع مختلفی دارند. برای مثال هنگامی که قصد چاپ سر رسید عمومی را دارید؛ احتمالا یک سالنامه خواهید داشت که در آن به رویدادهای مهم‌ تاریخی پرداخته و جملات انگیزشی و روانشناختی از بزرگان سیاسی و معنوی نوشته شده است. در مقابل هنگامی که به چاپ سررسید اختصاصی بپردازید، یک سالنامه خواهید داشت که در آن جملاتی مربوط به حوزه کاری خودتان نوشته شده است.

چاپ سر رسید اختصاصی یکی از بهترین روش‌ های بازاریابی چاپی است چرا که این امکان را به شما خواهد داد تا محتوای خود را در طول یک سال به مخاطبتان القا کنید. جملاتی بنویسید که مخاطبان به سمت شما کشیده شوند و در تمام لحظات کاری سال آینده‌شان به شما فکر کنند. همچینین در کنار محتوای صفحات می‌توانید تقویم مناسبتی بسته به کسب و کار خودتان را بنویسید و اجازه ندهید کسی که از سالنامه شما استفاده می‌کند برای یک لحظه از فکر شما در بیاید.

نکاتی درباره چاپ اختصاصی سررسید

اگر قصد دارید یک سررسید عمومی داشته باشید که تنها لوگوی برندتان در آن قرار داشته باشد؛ تنها کافی است که یک چا سر رسید در تهران یا شهر خودتان پیدا کنید. هر چاپخانه‌ای یک یا چند نمونه سررسید آماده دارد. اما اگر قصد دارید تا با چاپ سالنامه، بیشترین بازده را کسب کنید، باید به فکر طراحی و چاپ اختصاصی سررسید برند خودتان باشید. برای این کار باید مراحل تولید و چاپ سر

رسید را به خوبی بدانید که در ادامه قصد داریم آن را برایتان شرح دهیم.

آموزش مرحله به مرحله چاپ سررسید اختصاصی با بازدهی بالا

آنچه لازم است به عنوان مدیر تبلیغات یک برند یا صاحب یک کسب و کار بدانید تا بتوانید بهترین بازدهی را از سررسید خود بگیرید، در ادامه گفته‌ایم. پیشنهاد می‌شود قبل از اقدام به چاپ سالنامه یا سررسید این مراحل را بخوانید.

مرحله اول؛ طراحی سررسید اختصاصی

ابتدا باید تصمیم بگیرید که این سررسید های اختصاصی قرار است به دست چه کسی برسد؟ قرار است به عنوان  to do list در دست کارکنان سازمانتان باشد یا قرار است به عنوان یک هدیه تبلیغاتی در نمایشگاهتان عرضه شود؟ از طرفی ممکن است بخواهید سررسید را به عنوان هدیه سال نو همراه با سایر هدایای تبلیغاتی خود، به مشتریان خاصتان تقدیم کنید. بسته به اینکه این هدیه کاربردی قرار است در دستان چه کسی باشد، نوع طراحی سررسد متفاوت خواهد بود. در ادامه درباره این سه مثالی که زدیم صحبت خواهیم کرد:

مصرف کننده نکاتی که باید در طراحی سررسید رعایت شود
کارکنان سازمان 1.     باید صفحات خالی که برای هر روز در نظر گرفته می‌شود بزرگ باشد.

2.     باید از جملات انگیزشی استفاده شود تا کارکنانتان در طول روز انگیزه کار داشته باشند.

مشتریان خاص 1.     بهتر است صفحات مربوط به هر روز فضای متوسطی داشته باشد.

2.     بهتر است از جملاتی استفاده کنید که برای آن‌ها کاربردی باشد و به کسب و کارتان مربوط شود

مخاطبان حاضر در نمایشگاه‌ها 1.     بهتر است صفحات متوسطی طراحی کنید و در بین صفحات اصلی از عکس‌های تبلیغاتی استفاده کنید.

2.     بهتر است از جملات تبلیغاتی استفاده کنید و مزیت رقباتی خود در در سررسید عنوان کنید.

 

جهت سفارش طراحی سررسید همین حالا با ما در ارتباط باشید.

توجه داشته باشید اگر دانش کافی در حوزه طراحی سررسید ندارید؛ می‌توانید با شرکت‌های مارکتینگ و چاپخانه ها در ارتباط باشید. این مراکز با توجه به رزومه‌های قوی و دانش کافی که در حوزه طراحی و چاپ سر رسید دارند؛ می‌توانند بهترین نمونه‌های مورد نظر را برایتان طراحی و تولید کنند.

در این صورت تنها کافی است که لوگوی برند، عکس‌های اختصاصی و مخاطب هدف خود را مشخص کنید. بقیه مراحل را متخصصان انجام خواهند داد و شما می‌توانید یک سررسید زیبا و متناسب با استراتژی مارکتینگ خود داشته باشید.

مرحله دوم؛ انتخاب مرکز چاپ سررسید

در مرحله بعدی که طراحی سررسیدتان به پایان رسید. باید برای چاپ آن اقدام کنید. قبل از هر چیزی باید تعداد سررسیدهای مورد نظر خودتان را مشخص کنید. اگرچه چاپ سررسید تعداد کم و تعداد بالا ممکن است؛ اما با روش‌های مختلفی می‌تواند انجام شود. اگر شما تعداد سررسیدهای خود را مشخص کنید، کارشناسان چاپ می‌توانند مقرون به صرفه‌ترین روش‌های چاپ را به شما بگویند تا بتوانید تجربه یک چاپ سررسید با قیمت مناسب را داشته باشید.

مرحله سوم؛ توزیع در کانال مناسب

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم، قبل از طراحی سالنامه، باید به فکر کانال توزیع آن باشید و بر اساس نیاز کاربر، سررسید خود را طراحی و چاپ کنید. هنگامی که مراحل چاپ سر رسید به پایان رسید، وقت توزیع آن خواهد رسید. شما می‌توانید سررسید را به تنهایی یا در کنار باکس هدایای تبلیغاتی خود برای مشتریانتان بفرستید. پیشنهاد می‌کنیم با پیدا کردن مرکز چاپ سررسید اختصاصی ارزان، بودجه کمتری را هزینه سر رسید کنید و مبلغ باقی مانده از بودجه تبلیغاتی خود را صرف خرید هدایای جانبی و یا روش‌های نوین بازاریابی کنید.

چاپ انواع سررسید

تا به اینجای مطلب درباره سررسید اختصاصی و عمومی صحبت کردیم و سر رسید‌ها را به طور کلی به این دو دسته تقسیم بندی کردیم. اما سررسیدها، انواع مختلف و گوناگونی دارند که در ادامه‌ی این بند به بررسی انواع آن خواهیم پرداخت تا هنگامی که قصد چاپ سر رسید را دارید بتوانید یک تصمیم خوب و درست برای تبلیغات خود بگیرید.

سررسید جیبی

سررسید جیبی پالتویی

سررسید جیبی یکی از محبوبترین انواع سر رسید است. این سررسید که معمولا فضای کمی می‌گیرد می‌تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که مدت زمان زیادی در رفت و آمد هستند. برای مثال تصور کنید مخاطب هدف شما یک بازاریاب شرکت دارویی است که تمام طول روز باید مسافت بین داروخانه‌های شهر را طی کند. در این صورت هدیه دادن یک سررسید جیبی می‌تواند یک گزینه کارا برای او باشد. توجه داشته باشید که قیمت چاپ سررسید جیبی نسبت به سایر سررسید‌ها کمتر است و هزینه کمتری می‌توانید سررسید خود را چاپ کنید.

 سررسید چرمی

سررسید چرم

سررسیدهای چرمی، معمولا گران قیمت هستند و اگر قصد دارید چاپ سر رسید با تعداد بالا را دارید، به صرفه نخواهد بود. اما اگر شرکت شما یک خدمت خاص را ارائه می‌دهد که ممکن است مخاطبان کم با سود بالایی داشته باشد، چاپ سررسید چرمی می‌تواند گزینه خوبی برایتان باشد. برای فرض کنید که یک استارتاپ B2B  دارید و در حوزه تولید دستگاه‌ای لیزر مو فعالیت می‌کنید. آیا بهتر نیست برای هر کدام از کلینیک‌های زیبایی مورد نظرتان که حداقل یک دستگاه از شما خریداری کرده‌اند یک سررسید چرمی بفرستید تا خیالتان راحت شود آن‌‌ها از سررسید شما در قسمت پذیرش کلینیک استفاده می‌کنند؟

 سررسید طلاکوب

سررسید طلاکوب

سررسید طلاکوب یا نقره کوب، از محبوب‌ترین سر رسید‌های حاضر در بازار به شمار می‌روند. این نوع سررسید لاکچری، معمولا برای مشتریان ویژه و با تعداد کم تهیه می‌شوند. گاهی پیش می‌آید که مشتریان شما، خاص و بسیار ثروتمند هستند در این صورت باید سررسیدی به آن‌ها بدهید که به ست اداری آن‌ها بیاید و در شأن دفترکارشان باشد. تصور کنید که کسب‌و‌کارشما مربوط به نوشتن برنامه ربات‌های خرید و فروش در بازارهای مالی است. در این صورت ممکن است در کل کشور، فقط 5 نفر را پیدا کنید که حاضر باشند از خدمات شما استفاده کنند و به آن نیاز داشته باشند؛ اما هر کدام از این پنج نفر ارزش زیادی به کسب و کار شما اضافه می‌کنند و سود‌های میلیاردی برایتان به ارمغان می‌آورند. در این صورت آیا بهتر نیست که یک سر رسیدی به این مشتریان هدیه دهید که رغبت کنند از آن استفاده کنند؟

 سررسید فنری

سررسید فنری

سر رسید فنری از دیگر انواع سررسید است که کاربردهای بسیار زیادی دارد. از آنجا که تورق سر رسیدهای فنری نسبت به سایر سر رسیدها بسیار ساده‌تر است؛ بیشتر به درد افرادی می‌خورد که باید برنامه چند روزشان را به طور متداولی مرور کنند. اگر قصد دارید سر رسیدهای فنری را به مدیران ارشد شرکت خود یا شرکت‌های مشتری هدیه بدهید؛ سر رسیدهای سیمی بسیار مفید خواهند بود. برای مثال اگر شما یک شرکت تبلیغات کلیکی هستید و قصد دارید برای مشتریان خود که اغلب دیجیتال مارکتر یا مدیران دیجیتال مارکتینگ هستند یک سررسید هدیه دهید، چاپ سررسید سیمی می‌تواند بهترین و مناسب‌ترین گزینه برای این موضوع باشد.

 سررسید خاص

اگر کسب و کار شما برپایه نوآوری است و به اصطلاح استارتاپی هستید، چاپ سررسید خاص و جدید که پر از نوآوری است می‌تواند پیام و مفهوم برندتان را بهتر به مشتریانتان برساند. در نتیجه بهتر است قبل از اقدام به طراحی و چاپ سر رسید، با یک متخصص در این خصوص مشورت کنید تا شما را راهنمایی کند و با ایده‌های خلاقانه بتواند یک سر رسید خاص برای برندتان طراحی کند.

سفارش چاپ سررسید فوری در سراسر ایران

هنگامی که به ماه‌های آخر هر سال نزدیک می‌شویم، بسیاری از کسب و کارها برای چاپ تقویم سررسید خود، شروع به پیدا کردن شرکتهای چاپ سررسید می‌کنند. اگر قصد انجام این کار را دارید، می‌توانید سفارش سررسید خود را به نقطه ویرگول بسپارید، چاپخانه‌های طرف قرار داد نقطه ویرگول در تهران هستند اما ما امکان خدمت رسانی به سایر شهرهای ایران را نیز داریم. در جدولی که در ادامه برایتان قرار می‌دهیم زمان ارسال سفارش پس از چاپ سررسید در هر یک از شهر‌ها را برایتان قرار خواهیم داد.

شهر مدت زمان ارسال
چاپ سررسید تبلیغاتی تهران ارسال 24 ساعته
چاپ سررسید تبلیغاتی اصفهان ارسال 24 ساعته
چاپ سررسید در کرج ارسال 24 ساعته
چاپ سررسید در قم ارسال 24 ساعته
چاپ سررسید در تبریز ارسال 48 ساعته
چاپ سررسید در مشهد ارسال 48 ساعته
چاپ سررسید در شیراز ارسال 48 ساعته
چاپ سررسید در رشت ارسال 48 ساعته
چاپ سررسید ارومیه ارسال 48 ساعته

 

خدمات چاپ سررسید 1402 نقطه ویرگول

نقطه ویرگول افتخار دارد که به شما مخطبان عزیز بگوید که خدمات چاپ سررسید 1402 رو آغاز کرده است و با طراحی اختصاصی سالنامه می‌تواند برای شما عزیزان به چاپ سررسید ارزان بپردازد. برخی از خدمات نقطه ویرگول که مربوط به چاپ سر رسید است برایتان شرح می‌دهیم:

  • طراحی سررسید اختصاصی
  • چاپ سررسید با عکس دلخواه
  • چاپ تبلیغاتی روی سررسید

 

 

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دیگر مطالب
ارتباط در
اینستاگرام
توی اینستاگرام، سعی می‌کنیم نکات سئو رو مختصر بگیم. این پیج هم برای محتوانویسان خوبه هم برای سئوکارای عزیز!
ارتباط در
تلگرام

توی تلگرام همیشه آنلاین هستیم. شما هرجا راحتید ما میایم اونجا!✌🏼

__________________

پیشنهاد می‌کنم برای گفتگو توی تلگرام از داخل گوشی روی دکمه کلیک کنین!

ارتباط در
واتس‌اپ

ما بیشتر توی واتس‌اپ با مشتریان در ارتباطیم و دریافت و تحویل پروژه ها از این بستر انجام میشن.

همینطور با نویسنده‌های محترم هم اینجا چت می‌کنیم اما توی ترلو کار رو مدیریت می‌کنیم.

__________________

پیشنهاد میکنم از داخل گوشی روی دکمه شروع کلیک کنید!

گفتگوی آنلاین در سایت

اگه درحال حاضر دوست ندارین هویت شما فاش بشه؛ می‌تونین با کلیک روی دکمه گفتگو (پایین – راست) با ما روی بستر سایت نقطه ویرگول گفتگو کنید!