چاپ تقویم دیواری ۱۴۰۲ با کیفیت با عکس دلخواه و اختصاصی

تقویم دیواری
فهرست مطالب

علی رغم رشد روش‌های بازاریابی دیجیتال، طبق گزارش وب سایت dataintelo چاپ تقویم دیواری، یکی از محبوبترین روش‌های تبلیغات در سال 2022 در آمریکا بوده است. در حالت کلی تصور می‌شود که رشد دیجیتال مارکتینگ باعث شده است که روش‌های تبلیغات محیطی کمتر مورد استقبال قرار گیرند اما باید توجه داشت که هنوز بخشی از جامعه به طور روتین از اینترنت استفاده نمی‌کنند. برای مثال تصور کنید که محصول شما، یک نوع شوینده است. در نتیجه ممکن است پرسونای هدف شما، یک خانم خانه دار باشد که اغلب وقت خود را در آشپزخانه می‌گذراند، تصور کنید که شما یک تقویم دیواری تبلیغاتی به او هدیه می‌دهید که برای فضای آشپزخانه او مناسب است. یک هدیه تبلیغاتی که به مدت یک سال جلوی چشم اوست. آیا این خانم خانه دار شانسی برای فراموش کردن محصول شما دارد؟

مزایای چاپ تقویم دیواری به عنوان هدیه تبلیغاتی

همان طور که در مثال بالا اشاره کردیم، چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی می‌تواند یک هدیه مناسب برای بخشی از پرسونای مخاطب شما باشد. قیمت چاپ تقویم دیواری، نسبت به سایر روش‌های تبلیغاتی بسیار پایین‌تر است اما نرخ بازگشت سرمایه بیشتری به همراه خواهد داشت. هنگامی که قصد چاپ تقویم دیواری اختصاصی برند خودتان را دارید؛ تنها کافی است هزینه طراحی تقویم و چاپ یک برگ را پرداخت کنید که در ادامه با جزئیات بیشتری درباره آن صحبت خواهیم کرد. اما نتیجه‌ای که از چاپ تقویم دیواری خواهید گرفت، بسیار ارزنده خواهد بود. چرا که در هر خانه یا فروشگاه، یک بیلبورد اختصاصی خواهید داشت و می‌توانید در معرض دید اعضای آن خانواده قرار بگیرید.

چاپ تقویم دیواری 1402؛ شروعی برای تبلیغات در سال جدید

در بازه زمانی دی تا اسفند، همه کسب و کارهایی که تارگت تبلیغات محیطی دارند (به خصوص کسب‌ و کارهای محلی) اقدام به طراحی تقویم دیواری و چاپ آن می‌کنند. اگر شما نیز تارگت تبلیغ با تقویم دیواری را دارید، ادامه این مطلب را دنبال کنید تا شما را با هر آنچه که لازم است درباره چاپ تقویم دیواری بدانید، آشنا کنیم.

مراحل تبلیغات با تقویم‌های دیواری

برای اینکه یک تبلیغات مناسب داشته باشید، ابتدا باید تمام جزئیات آن را برنامه ریزی کنید. در ادامه این بند جز به جز بحث تبلیغات با تقویم دیواری را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

مرحله اول؛ طراحی وال کلندر تبلیغاتی

مرحله اول کمپین تبلیغاتی شما، طراحی تقویم دیواری تبلیغاتی خواهد بود. در این مرحله شما باید یک تقویم دیواری اختصاصی برای برند خود طراحی کنید. برای این‌کار باید به نکاتی که در ادامه می‌گوییم توجه کنید:

  • یک تصویر مرتبط با برند خود برای تقویم دیواری انتخاب کنید که مخاطبانتان حاضر باشند آن را از دیوار آویزان کنند.
  • لوگوی برند، شعار تبلیغاتی و اطلاعات تماس خود را حتما در تقویم درج کنید.
  • توجه کنید که خود تقویم باید حدود یک دوم تا دو سوم کل صفحه را در بربگیرد.
  • از سایز‌های استاندارد برای طراحی تقویم دیواری استفاده کنید.

مرحله دوم؛ چاپ تقویم دیواری

در مرحله بعد باید برای چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی خود، یک چاپخانه مناسب پیاده کنید یا برای این کار با آژانس مارکتینگ برندتان مشورت کنید. برای این کار می‌توانید با کارشناسان واحد تبلیغات محیطی نقطه ویرگول تماس بگیرید تا شما را در مسیر چاپ تقویم دیواری ارزان قیمت راهنمایی کنند.

مرحله سوم؛ انتشار در محیط مناسب

بعد از چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی، باید خود را برای توزیع آن آماده کنید. توجه داشته باشید که از قبل باید لیست حدودی مراکز انتشار و تعداد آن‌ها را نوشته باشید تا بتوانید تعداد دقیقی از تقویم‌های دیواری را چاپ کنید. در ادامه چند مثال می‌زنیم تا متوجه شوید که انتخاب محیط انتشار چقدر مهم است.

تصور کنید که شما یک پیج اینستاگرامی دارید که می‌خواهید به عنوان هدیه سال نو به مشتریان بهمن و اسفند تقویم دیواری هدیه دهید. برای این کار ابتدا باید میانگین تعداد مشتریان ماهانه خود را در یک سال اخیر محاسبه کنید. از آن‌جا که قرار است این تقویم را به مشتریان دو ماه خود تقدیم کنید، پس باید میانگین را در در ضرب کنید و سپس تعداد تقویم دیواری مورد نیاز خود را محاسبه کنید. حال اگر در مقایسه با سال‌های گذشته می‌دانید که در ماه‌های بهمن و اسفند فروشتان بیشتر می‌شود، می‌توانید تعداد بیشتری سفارش دهید. از آنجا که هدف تارگت شما مشتریان بالفعل بوده، باید با هر بسته خرید، یک تقویم برای مشتریانتان ارسال کنید.

یک مثال دیگر بزنیم، فکر کنید یک شما صاحب یک فست فودی در یک محله از تهران هستید. احتمالا قصد دارید که علاوه بر مشتریان حال حاضر خود، خود را به تمام افراد محله معرفی کنید که به مشتری شما تبدیل شوند. برای اینکار می‌توانید با دیگر کاسب‌های محل که همسایه شما می‌شوند صحبت کنید و از آن‌ها بخواهید که تقویم‌های دیواری شما را به مشتریان خود بدهد. در این مرحله کسبه محل، کانال‌های توزیع شما به شمار می‌روند. در نتیجه باید تعداد آن‌ها را در نظر بگیرید و به یک نسبت مساوی تقویم‌ها را به آن‌ها بسپارید. سال بعد شما می‌توانید آمار دقیق‌تر برای این کار بدست آورید که چطور تعداد تقویم‌های خود را بین کاسب‌های محل تقسیم کنید.

نکات مهم چاپ تقویم دیواری

قبل از اینکه از تبلیغات تقویم دیواری استفاده کنید، لازم است که به چند نکته مهم دقت کنید. دانستن این نکات می‌تواند به شما کمک کند تا با بیشترین بهره‌وری، برای تبلیغات محیطی خود هزینه کنید.

  1. سعی کنید از قالب‌های آماده برای چاپ وال کلندر تبلیغاتی استفاده نکنید. چرا که مخاطبان شما ممکن است به این تمپلیت‌های تصویری عادت داشته باشند و تمایزی برای تقویم‌های شما قائل نشوند. در نتیجه بهتر است به چاپ تقویم دیواری اختصاصی بپردازید و خودتان طرح را به چاپخانه ارائه دهید. یا با چاپخانه‌هایی کار کنید که به چاپ تقویم دیواری با عکس دلخواه خود بپردازید.
  2. توجه داشته باشید اگر جامعه هدف شما، افرادی عاشق فرهنگ‌های غربی هستند یا مثلا قصد تبلیغ یک مرکز آموزش زبان را دارید، می‌توانید به چاپ تقویم دیواری میلادی بپردازید. این کار نه تنها باعث ایجاد ارتباط احساسی قوی‌تر بین کسب‌و‌کار شما و مخاطب می‌شود، بلکه باعث می‌شود تا یک ارزش افزوده نیز برای مخاطبانتان ایجاد کیند.
  3. اگر مخاطب برند شما خانم‌های جوان، دختران کم سن و سال یا مادر نوزادان هستند، بهتر است از تقویم دیواری فانتزی استفاده کنید. این کار باعث می‌شود تا مخاطب شما، با علاقه بیشتری از تقویم استفاده کند و رغبت کند آن را از دیوار آویزان کند.
  4. چاپ تقویم دیواری ماهانه نیز می‌تواند گزینه خوبی برای تبلیغات محیطی باشد. در صورتی که مخاطبانتان نیاز به برنامه ریزی‌های ماهانه یا کوتاه مدت دارند، احتمالا این تقویم‌ها بیشتر مورد استقبال قرار گیرد.

چاپ وال کلندر را به چه کسی بسپاریم؟

اگر کسب و کار شما در شهر تهران است، به راحتی می‌توانید چاپ تقویم دیواری در تهران را به نقطه ویرگول بسپارید. ما بعد از تکمیل فرایند چاپ وال کلندر، سفارش شما را با بهترین روش حمل و نقل و بدون آسیب تقویم‌ها برایتان ارسال خواهیم کرد. در صورتی که در شهر‌های دیگر ایران مانند اصفهان، تبریز، شیراز، مشهد و… هستید نیز می‌توانید سفارش چاپ تقویم دیواری خود را به صورت تلفنی یا آنلاین انجام دهید. ما بعد از تکمیل فرایند طراحی و چاپ، سفارش شما را با سریع‌ترین روش پستی به دستتان خواهیم رساند.

نقطه ویرگول؛ همراهی برای چاپ تقویم دیواری

تفاوتی ندارد که برند شما یک کسب‌و‌کار محلی است یا یک کسب و کار بزرگ، در هر صورت شما می‌توانید از چاپ تقویم دیواری به عنوان یک روش تبلیغاتی استفاده کنید. اگر یک کسب و کار کوچک و محلی دارید، با یک هزینه نسبتا پایین می‌توانید یک تبلیغات پرسود داشته باشید. اگر هم یک کسب و کار بزرگ با تبیلغات همه جانبه دارید، چاپ تقویم دیواری نیز می‌تواند یک روش از برنامه تبلیغاتی شما باشد. اگر قصد دارید به چاپ تقویم دیواری ارزان بپردازید، می‌توانید با کارشناسان مجموعه ما صحبت کنید تا در زمینه طراحی تقویم دیواری و تعرفه چاپ تقویم دیواری شما را راهنمایی کنند.

 

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دیگر مطالب
ارتباط در
اینستاگرام
توی اینستاگرام، سعی می‌کنیم نکات سئو رو مختصر بگیم. این پیج هم برای محتوانویسان خوبه هم برای سئوکارای عزیز!
ارتباط در
تلگرام

توی تلگرام همیشه آنلاین هستیم. شما هرجا راحتید ما میایم اونجا!✌🏼

__________________

پیشنهاد می‌کنم برای گفتگو توی تلگرام از داخل گوشی روی دکمه کلیک کنین!

ارتباط در
واتس‌اپ

ما بیشتر توی واتس‌اپ با مشتریان در ارتباطیم و دریافت و تحویل پروژه ها از این بستر انجام میشن.

همینطور با نویسنده‌های محترم هم اینجا چت می‌کنیم اما توی ترلو کار رو مدیریت می‌کنیم.

__________________

پیشنهاد میکنم از داخل گوشی روی دکمه شروع کلیک کنید!

گفتگوی آنلاین در سایت

اگه درحال حاضر دوست ندارین هویت شما فاش بشه؛ می‌تونین با کلیک روی دکمه گفتگو (پایین – راست) با ما روی بستر سایت نقطه ویرگول گفتگو کنید!